DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy agencją żeglarską oferującą czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku. Współpracujemy z najllepszymi firmammi czarterowymi na całym świecie.

NAJLEPSZA CENA

Działając na zasadzie agencyjnej otrzymujemy prowizję od firmy czarterowej i nie musimy dodawać do niej dodatkowej marży. Oznacza to, że nasze ceny są identyczne a nawet niższe niż w firmach czarterowych na całym świecie. Ponadto, czarterując jacht u nas, zaoszczędzasz na kosztach przelewów zagranicznych, które często nie są małe. Należność za jacht regulujesz u nas, a my pokrywamy wszelkie koszty przelewów zagranicznych.

RZETELNOŚĆ

Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na czarter jachtów u nas, macie Państwo gwarancje rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny.

DLACZEGO NASZA OFERTA JEST WYJĄTKOWA?

Przede wszystkim dlatego, że współpracujemy bezpośrednio z wieloma firmami oferującymi czarter jachtów na całym świecie. Są to firmy sprawdzone, działające na rynku od wielu lat i dysponujące w ofercie wieloma jachtami. Jest to bardzo ważne, gdyż czarterując jacht w takiej firmie masz gwarancję otrzymania jachtu nawet w przypadku, jeżeli w poprzedzającym wasz czarter rejsie jacht uległ poważnemu uszkodzeniu. W takim przypadku otrzymasz inny, podobny jacht, a zwykle lepszy (większy lub nowszy). To gwarantuje umowa czarteru jachtu, którą z nami podpiszesz. Takiej gwarancji nie masz czarterując jacht od właściciela jednego lub kilku jachtów. Ponadto mamy dostęp do największych systemów rezerwacji jachtów czarterowych takich jak: YachtBooker, Sedna, FreeBoo, MisterBooking, Booking-Manager, itp. Oznacza to dostęp on-line do baz danych ponad 200 firm czarterowych, ponad 20’000 jachtów, dostępnych w 48 regionach żeglarskich na całym świecie. Dzięki temu, znalezienie najodpowiedniejszego jachtu zajmuje dosłownie kilka minut.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dzięki wyszukiwarce jachtów YachtFinder – międzynarodowemu systemowi czarteru jachtów – dostępnej na naszej stornie, możesz sam wybrać najodpowiedniejszy do swoich potrzeb jacht.

Jeżeli nie masz ochoty samodzielnie szukać jachtu, my Ci w tym pomożemy. Oprócz YachtFindera mamy dostęp do wielu innych systemów rezerwacyjnych, dzięki którym możemy on-line sprawdzić dostępność setek jachtów w wielu miejscach na świecie. Oprócz tego bezpośrednio współpracujemy i jesteśmy agentem najważniejszych na rynku form czarterowych, dzięki czemu możemy bezpośrednio sprawdzić dostępność jachtów oraz uzyskać wszystkie możliwe zniżki, promocyjne ceny oferty last-minute i first-minute.

Mamy w ofercie wszystkie najważniejsze akweny żeglarskie (jachtów czarterowych) na świecie. Począwszy od czarterów na Bałtyku, poprzez Chorwację, Grecję, Turcję, przez Karaiby, Malezję, Tajlandię i Seszele a skończywszy na Australii i Polinezji Francuskiej.

FAKTURY VAT

Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Na żądanie wystawiamy klientom faktury VAT. Podane w cennikach ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

dr Marek Nowacki 
jachtowy kapitan żeglugi wielkiej