Najprościej jest wyszukać jacht samodzielnie w wyszukiwarce jachtów YachFinder

Umożliwia ona: czarter jachtów, czarter jachtów motorowych, wynajem jachtów:

  1. W wyszukiwarce jachtów YachtFinder (poniżej) ustawić żądane parametry: akwen żeglugi (region, podregion, port lub dowolny) typ i kategorię jachtu, rodzaj kadłuba, liczbę koi, dzień rozpoczęcia i okres trwania czarteru.
  2. Klikając na wybrany jacht można zapoznać się z jego szczegółowymi parametrami, ceną czarteru oraz opcji dodatkowych (zniżek, rabatów, dostępnych usług dodatkowych – np. ubezpieczenie kaucji).
  3. Chcąc otrzymać szczegółowe informacje dotyczące wyposażenia jachtu, umowę wstępną i warunki czarteru, należy wpisać swoje dane osobowe (imię i nazwisko) oraz adres, e-mail i nr telefonu. Klikając przycisk [OFERTA], otrzymamy e-mailem ww. dokumenty.
  4. Aby zarezerwować jacht na stałe, klikamy przycisk [REZERWACJA]. W tym momencie jacht jest dla nas zarezerwowany na okres około trzech dni. Otrzymamy wtedy e-mailem umowę i warunki czarteru, listę załogi i dane jachtu. Umowę należy wydrukować, podpisać i odesłać do nas e-mailem, faksem lub pocztą. Następnie należy wpłacić wymienioną w umowie zaliczkę (zwykle 50% ceny czarteru) na nasze konto w złotówkach wg kursu sprzedaży www.nbp.pl lub w EUR.

Jeśli wolisz, pomożemy Ci wybrać i zarezerwować jacht

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie. Natychmiast po otrzymaniu Twojego zapytania sprawdzimy dostępność jachtów, poinformujemy Cię o możliwościach czarteru wybranych jachtów oraz o ich cenach. Teraz musisz zdecydować się który jacht wybierasz.

2. Po podjęciu decyzji, zostanie wysłana do Ciebie umowa czarteru wraz z warunkami czarteru, którą powinieneś podpisać i wpłacić pierwszą ratę za czarter (zwykle 50% całkowitej ceny).

3. Pieniądze można przelać w złotówkach lub w euro na nasze konto. Podpisany jeden egzemplarz umowy odsyłasz na nasz adres.

4. Drugą ratę za czarter wpłacasz zwykle najpóźniej na 30 dni przed rozpoczęciem rejsu (w egzotycznych destynacjach może to być nawet dwa i pół miesiąca przed czarterem).

Do dzieła! Powodzenia!