Jesteście grupą przyjaciół, nigdy nie byliście na rejsie i nie wiecie jak go zorganizować?

Znakomicie trafiliście. Pomożemy Wam zorganizować rejs „Waszych marzeń „, który poprowadzi nasz doświadczony skipper. W zależności od potrzeb, pomożemy Państwu wybrać odpowiedni akwen, termin oraz jacht. Pomożemy także w zakupie biletów lotniczych.

Dla osób początkujących polecamy Chorwację i Grecję na Morzu Jońskim, a z dalszych kierunków Seszele. Dla osób zaawansowanych greckie Morze Egejskie a z bardziej odległych kierunków – Wyspy Karaibskie, gdzie nigdy nie brakuje wiatru.

Dla osób pragnących zaznać uroków żeglugi na pływach polecamy niezwykle atrakcyjną Irlandię, Wyspy Normańskie leżące w Kanale La Manche lub niezwykle atrakcyjny rejs z Belgii do Londynu.

Jest Was tylko czwórka? Plus skipper, to piątka. Czyli wystarczy wam wygodny 2-kabinowy jacht. Koszt takiego, w miarę nowego 2-kabinowego jachtu ze skipperem w lipcu, to koszt około 400-500 EUR/osobę.

Dla grup dziesięcioosobowych polecamy większe, pięciokabinowe jachty. Wtedy koszt rejsu wyniesie od 400 do 600 EUR/osobę (cena jachtu ze skipperem).

Rejsy na życzenie mogą być połączone ze szkoleniem na patenty żeglarskie (np. ISSA, voditel brodce) lub z nauką manewrowania.

rejsy żeglarskie na życzenie